|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Jałowiec po pierwszym formowaniu
Post: Re: Jałowiec po pierwszym formowaniu
| Witam
mnie się podoba i uważam że ma potencjał - było wiele młodych roślin na tym forum, ale w tej jednak coś jest. Podoba mi się ruch pnia. Wystarczy ułożyć chmurki i już będzie lepiej - do dzieła ... |
|
waldaa |
Dyskusje o Bonsai
|
9 |
2 611 |
07-30-2009, 01:58 PM |
| |
|
Wątek: Pieris !
Post: hmmm .... jakos mi to nie wyglada na pierisa. Moze...
| hmmm .... jakos mi to nie wyglada na pierisa. Mozesz dac zblizenie na liscie ?
Co do pierisów, to mam jeden krzaczek, ale jako ozdoba balkonu. Ładnie sie rozkrzewia, ale na jesień gubi 2 letnie liści... |
|
waldaa |
Dyskusje o Bonsai
|
4 |
1 945 |
08-20-2007, 08:20 AM |
| |
|
Wątek: Mój Balkon
Post: niestety, ale jeszcze wysoka umieralność sprawia z...
| niestety, ale jeszcze wysoka umieralność sprawia ze jakos mieszcze na balkonie, mam tam jeszcze 2 krzesła,stolik i pudła z akcesoriami, ziemia ... itp. balkon 3X4 (wiekszy niż moja łazienka :) |
|
waldaa |
Ogrody orientalne i inspiracje
|
11 |
8 519 |
07-10-2007, 12:03 PM |
| |
|
Wątek: Mój Balkon
Post: [quote="shishiodoshiMeth."]Cześć,
To chyba jednak...
|
shishiodoshiMeth. napisał(a):
--
Cześć,
To chyba jednak nie wszystko, co? :) Brakuje mi tej fifnej sosenki, którą miałem okazję widzieć nie tak dawno.
--
bedzie w innym wątku :)
i rzeczywiście fajn... |
|
waldaa |
Ogrody orientalne i inspiracje
|
11 |
8 519 |
07-10-2007, 10:00 AM |
| |
|
Wątek: Mój Balkon
Post: Mój Balkon
| Witam
Nie mam ogrodu, ale mam balkon i chciałem Wam pokazac , jak sie prezentuja moje maluchy :)
http://www.bonsaiforum.pl/userpix/44_DSCN2895_1.jpg
http://www.bonsaiforum.pl/userpix/44_DSCN2912_1.jp... |
|
waldaa |
Ogrody orientalne i inspiracje
|
11 |
8 519 |
07-09-2007, 03:03 PM |
| |
|
Wątek: sosna pospolita
Post: a co to znaczy to lub to ? który sposób tyczy się ...
| a co to znaczy to lub to ? który sposób tyczy się krótszych igieł ? pytam bo mam podobną sosenkę.
pozdrawiam |
|
waldaa |
Dyskusje o Bonsai
|
6 |
2 680 |
06-28-2007, 01:58 PM |
| |
|
Wątek: Modrzew-"Wielka Stopa"?
Post: W przypadku gdy tworzymy Jiny z zywych czesci trze...
| W przypadku gdy tworzymy Jiny z zywych czesci trzeba zajac sie drewnen od razu po wykonaniu cięć , ale to tylko dlatego żeby skorzystać z pozostających soków i by np. moc uformowac drewno ktore ma by... |
|
waldaa |
Dyskusje o Bonsai
|
18 |
5 548 |
04-26-2007, 08:52 AM |
| |
|
Wątek: Potas
Post: czy stosowanie potasu jet niezbedne przed zima?
o...
| czy stosowanie potasu jet niezbedne przed zima?
o jakich preparatach mowimy, gdzie i za ile..
i prosze nie obrazajmy siebie na wzajem, ok ?:) |
|
waldaa |
FORUM DLA POCZĄTKUJACYCH
|
13 |
14 209 |
09-27-2006, 08:23 AM |