• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam ludzi z ok. Torunia
#1
Szukam bonsaisów z okolic torunia w celu wspólnych spotkan, w przyszłości może założenia klubu.
Mam marzenie, żeby mieć marzenie Smile
  Odpowiedz
#2
widze ze chyba nieznajde
Mam marzenie, żeby mieć marzenie Smile
  Odpowiedz
#3
Trochę późna odpowiedź, ale... Jestem z Włocławka i chciałbym rozpocząć przygodę z Bonsai.
  Odpowiedz
#4
w Toruniu jest tam gość on chyba ma radio z ryjem moze on :mrgreen:
Daniel Jakubowiak.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://danielj.bonsai-blog.net/">http://danielj.bonsai-blog.net/</a><!-- m -->
  Odpowiedz
#5
no wkońcu przydałoby się w kuj-pom zlepić jakąś grupkę zapaleńców. Ja jestem z Bydgoszczy dokładniej fordon więc od strony Torunia
  Odpowiedz
#6
W Bydgoszczy mam rodzinkę Smile Mieszkają na Kapuściskach. Kawałek na Fordon Smile Masz jakieś drzewka :?: Pokaż fotki Tongue
  Odpowiedz
#7
może Inowrocław, choć jest z tym mały problem, ponieważ większość czasu przebywam w W-wie Sad
  Odpowiedz
#8
Witam, jestem z Torunia, zaczynam bawić się w bonsai. na razie jestem na etapie zbierania materiałów na przyszłe bonsai.
chętnie bym pogadał na temat tego hobby Smile
  Odpowiedz
#9
Również chętnie wymienię się uwagami. Spotkanie pewnie ciężka sprawa, ale może jakiś czat?
  Odpowiedz
#10
Witam wszystkich ! To ja założyłem ten post, zmieniłem nica bo tamtego zapomniałem Smile po za tym długo mnie tu nie było.Jestem z Małej Nieszawki 6km od toronto. Zamiast chata proponowałbym facebooka. pozdrawiam
  Odpowiedz
#11
Szukałem Cie na FB, ale nie udało się Tongue Napisz do mnie. Jestem z Włocławka.
  Odpowiedz
#12
A nie chciałbym odwiecznego podziału na Bydgoszcz i ToruńSmile Sztuka ta nie wymaga podziału
  Odpowiedz
#13
A o Włocławku jak zawsze się zapomina ;(
  Odpowiedz
#14
hehe Włocławek jest poza odwieczna wrogoscia ale jest zawsze mile widziany
  Odpowiedz
#15
Nie żywie wrogości Smile Ja jestem z Fordonu w Bydgoszczy więc do Torunia niedaleko. Fajnie bybłoby stworzyć choc mały krąg zainteresowanych z Kuj-pom. Musiałby ktoś wyjść z inicjatywą , najlepiej jak ma do tego warunki - działka , ogródek etc..i nawołać ludzi. Ja współdziele działkę z bratem i niestety na niej rządzą dzieciaki (ja mam 2 , brat też) sam juz nie wiem gdzie sie podziać :wink

Warto pomyśleć i np. nie jeżdzic na wykopki samemu (automatycznie powiększymy operacyjną znajomość terenu 8) ), czy też na małe zakupy choćby do ogodów bonsai w Wawie.
No ale wszystko zalezy od nas panowie.
  Odpowiedz
#16
Ja generalnie jestem otwarty na propozycje Smile Już, któryś raz podchodzę do bonsai i myślę, że tym razem się uda Smile Zwłaszcza jeżeli stworzymy koalicję Tongue Niestety nie dysponuje działką... Ani domkiem na wsi Smile
  Odpowiedz
#17
Ja posiadam dom ,niestety dziele go z rodzicami:/ ale cos by sie wymyslilo.
  Odpowiedz
#18
Ponawiam temat Smile Czy ktoś z tej dziury (jeżeli chodzi o Bonsai) jest zainteresowany spotkaniem się :?:
  Odpowiedz
#19
Hej... Ja jestem z Piotrkowa Kujawskiego. Wpadł mi taki pomysł, bo widzę, jest ktoś z Bydgoszczy, z Torunia i z Włocławka... Może byśmy się wspólnie zasadzili się (idealny dobór słowa Big Grin ) na jakieś warsztaty np.: w Akademii Bonsai. Patrzyłem, że jeszcze nie ma z góry podanych terminów ale jakby było z pięć osób to pewnie można by się dogadać z szefostwem... i byłyby takie warsztaty grupy, nazwijmy to kujawskiej. Co Wy na to? Nie mówię, że dzisiaj czy jutro ale tak w perspektywie kilku tygodni może udałoby się nam zgrać w jakiś weekend? Nie wiem jak Wy ale ja jestem żółtodziobem,i może nie spoglądam na sytuację zbyt obiektywnie. Jednak na takich warsztatach moglibyśmy się sporo nauczyć, poznać i co równie ważne zdobyć jakieś fajne sadzonki bo z tego co wiem to koło akademii jest od razu szkółka z prebonsai'ami. Jestem ciekaw Waszych opinii co do pomysłu. Pozdrawiam
  Odpowiedz
#20
Ponowie temat czy ktos jest aktywny w temacie . Okolice kujawsko pomorskie
  Odpowiedz
#21
Witam interesuj cie jeszcze bonsai?
  Odpowiedz
#22
ponowie pytanie: jest ktos z okolic Torunia?
  Odpowiedz
#23
Można coś wymyśleć, pogadać...ktoś musiałby zaproponować miejsce i czas .
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości