• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podlewanie w pełnym słońcu.
#15
Przemek R. napisał(a):Trochę jesteś ignorantem. Skoro mama mówi NIE Wolno - to czemu się jej nie spytasz - skąd takie stwierdzenie ? Czy ma w tym temacie jakieś doświadczenie, wiedzę ?

Gdybym faktycznie nie zapytał mamy to byłbym ignorantem. Moja mama nie jest ani dendrologiem ani botanikiem.

Przemek R. napisał(a):Napisałem Ci nawet jak nazywa się taka technika podlewania - czy skłoniłeś się do poszukania czegoś więcej ?

Tak szukałem i czytałem.

Panowie zmuszacie mnie do zaakceptowania czegoś czego nie potraficie wytłumaczyć. A największy problem polega na tym, że nie zrozumieliście mojego pytania.

Ja pytam bo jestem ciekawy i chce wiedzieć więcej. Wy nie chcecie wiedzieć bo po co. Modlicie się do Boga bo tak trzeba. A nie byliście nigdy ciekawi dlaczego akurat do tego?

Nie będę więc pisał kto jest większym ignorantem.
Pozdrawiam.
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości