• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kongres EBA Audinocourt 2013
#27
Kolego WOG

Chcę się odnieść do Twoich dwóch wypowiedzi, które wprawdzie nawet nie zawadzały o temat wystawiania bonsai, ale jednak się pojawiły , także niegrzecznie byłoby je zignorować.
Po pierwsze - jeżeli w swoim poście na innym forum, jak myślę to na Reidojo, pokazałem zdjęcie Twojego drzewa bonsai bez Twojej zgody to serdecznie przepraszam. Kiedyś tak jak każdy początkujący bonsaista zbierałem z internetu dużo fotek bonsai aby je potem oglądać i wzorować się w swojej pracy i pewnie z takiego mojego zbioru wziąłem tą fotkę i zamieściłem, nie kojarząc nawet skąd ją wziąłem i kogo ta fotka i drzewko jest. Ale mnie to nie usprawiedliwia i jeszcze raz przepraszam. Przy czym nie bardzo mogę skojarzyć, która to fotka także jakbyś mógł ją pokazać tutaj to skojarzę i usunę z mojego postu w tamtym "podrzędnym" forum.
- jeszcze co do określenia "podrzędne forum", to chciałbym nadmienić, że forum Reidojo jest niewątpliwie najlepszym w kraju forum kowali mieczy nihonto oraz ludzi uprawiających sztuki walki mieczami japońskimi (właśnie nihonto sie nazywają). Także odważny jesteś WOG, że piszesz takie obraźliwe określenie o tamtym forum, ja bym się bał że mnie posiekają katanami.

Po drugie - piszesz, że poznałeś kilka moich teorii o bonsai, ale prac moich z bonsai nie znasz. Istotnie nie pcham się z drzewami, które wg mnie nie są jeszcze gotowe na wystawy, ale skoro wchodziłeś na Reidojo i znalazłeś Twoją fotkę drzewa, to musiałeś widzieć inne fotki, a w tym moje drzewa i prace nad nimi. Także nie piszesz do końca szczerze i prawdziwie tylko atakujesz bezpardonowo. Dlatego z Tobą zamykam po prostu dyskusję i nie będę reagował na Twoje posty. Daję Ci mojego prywatnego osobistego bana.

Tadeusz Bednarczyk
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości