• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze jeden Jałowiec na tym forum
#22
Przykro mi ale nie wiem o co wam chodzi? Może jaśniej? Bolas twój przykład nie jest po prostu dobry. Oglądałeś galerię RB nie jeden raz i tam podobnych roślin nie znajdziesz. Co do handlu to przecież RB nie ukrywa, że bonsai to drogie hobby i żeby móc się bawić w ten sposób sprzedaje rośliny i organizuje warsztaty(patrz forum KAMCIO- formowanie i szybka sprzedaż jałowca). Ja tego że jak na handel to może być byle jak nie powiedziałem. Wog ja nie kupił bym tej rośliny z 2 powodów: po pierwsze primo swoje robię sam, po drugie primo ta jest kiepska. Dajcie spokój z odpowiedziami typu no to pokaż swoje itd. Przypatrzcie się jeszcze raz 1 i 2 roślinie i przeczytajcie moje wcześniejsze posty ze zrozumieniem. To nie jest krytyka rośliny Michała(długi jin) tylko wskazówka bo obecnie to interesujący maluch. Co do rośliny RB to po za tym, że powtórzę się - to jest zły przykład, zupełnie inna roślina, to jeszcze nieciekawa i tyle. Forum = wymiana poglądów i dyskusja, a waszych postach nie ma konkretów tylko zaczepki. Co myślicie o tej pustce w roślinie RB i gałęzi, która ją kamufluje? Konkrety!
Bez osobistych sympatii i patriotyzmu bardziej lub mniej lokalnego bo RB mieszka wiadomo gdzie.

MOD: Panowie przypominam ze w tym temacie omawiamy rosline Michala.
Janek Sułek
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości