• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze jeden Jałowiec na tym forum
#7
Dobra ostatni post i się wycofuję. Problem polega na tym, że w tej roślinie nic mi się nie podoba. Ciekawy jest tylko gatunek i jego naturalnie zwarte i pięknie zielone gałązki. Jest zbyt ciężki i nie ma formy. Przewraca się, zieleń jest za daleko od pnia, gałązki nie przypominają gałęzi drzewa. On wogóle nie przypomina drzewa. Chciałeś go skompaktować, ale aby to uzyskać wygiąłeś gałązki jak kandelabry do góry. Właśnie dlatego, że nie otworzyłeś rośliny i nie zaczekałeś aż się zagęści bliżej pnia powstało coś dziwnego. Takie rośliny sprzedają szkółkarze w większej skali jako "bonsai ogrodowe". Czyli popularne lizaki na patykach. Szkoda, że ten post wygląda jak przepychanka, a nie dyskusja wielu użytkowników tego forum. Nie chcą się wtrącać, czy niechcą CI się narazić? Nawet nikt mnie nie zjechał (o co chodzi?), ani nie wyraził swojego zdania na temat tej rośliny. fvet, qci, robert, bolas i inni, a może mario, jakiś komentarz?
6 lat pracy z mistrzami i taki rezultat? (zobacz co mario robi po 3 latach - cudeńka).
Mam nie wyparzoną gębę i kłapię nie na temat, a to nie kafejka. Koniec z mojej strony, chyba, że ktoś skomentuje tą roślinę...
Janek Sułek
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości