• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrajne barbarzyństwo wobec przyrody!
#9
Cytat:..bardzo bym prosił , zebyś nie utożsamiał mnie personalnie z kimkolwiek , jestem duzy chłopiec , sam odpowiadam za siebie i sam potrafie sobie poradzić z analfabetyzmem i demagogią.

Obawiam się, że z tym analfabetyzmem może być problem, bo to z braku podstaw gramatycznych i składniowych zrodziło się całe zamieszanie. Gdyby autor "relacji z szabrowania" sklecił jakoś sensownie zdania to wiele niedomówień nie miałoby miejsca a tak to cóż... Oczywiście, jako człowiek, który nie osiągnął pożądanej częstotliwości hercowej mogę się mylić i źle odczytywać tą kwiecistą wypowiedź pisemną.
A co do wypowiedzi na tym forum to chciałbym jedynie zauważyć pewną hipokryzję: wytykasz nam (PAB) zazdrość, zawiść, pychę, samozwańcze nominacje i pouczasz nas moralnie zapominając, iż sam ten fakt jest już przejawem pychy. Twoja wypowiedź jest całkowicie błędna pod względem logicznym i wierz mi, że nie tylko Twoich kolegów bolą brzuchy ze śmiechu, ale i przeciętnego czytelnika, którego iloraz inteligencji przekracza próg kostki szarego mydła "Biały Jeleń". Z tymże w tym wypadku powodem śmiechu jest zaprezentowana Twoja niedorzeczność.

Szkoda, że nie wykopałeś tych innych cisów, co "trafiły do pieca". Miałbyś wtedy już cały komplet wypoczynkowy.
Brzuch jest powodem, że człowiek tak łatwo nie uważa się za Boga.


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości