• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jałowiec, przycinanie po zimie.
#15
Tak więc panie Pater ucz się pan w internecie na podstawie filmików, wyciągaj pan wnioski i pisz pan o postępach prac na swoich drzewach. Będziemy kibicować i oglądać.
Swoją drogą w Polsce jest wielu doświadczonych bonsaistów, od których można czerpać potężną wiedzę dlaczego pan tego nie robi. Dla informacji gdyby pan był zainteresowany podam kilka nazwisk: Rolny, Błądek, Pociask, Sowiński, Gajda ...ect..ect
Jeszcze jedno. Nie musi pan namawiać mnie do inwestowania w wiedzę bo robię to codziennie od 54 lat z powodzeniem( jeżeli włączyć w to przedszkole gdzie uprawiałem fasolkę w słoiku z watą to od 57 lat) czego nie mogę powiedzieć o panu. Pańska dygresja, że powinienem sobie wykupić płatny kurs u Todda Schlafera moim zdaniem jest trochę nie na miejscu. To tak jak ja powiedział bym, że sikał pan w pieluchy gdy ja studiowałem na Uniwersytecie Rolniczym we Wrocławiu fizjologię roślin.
P.S. poniżej nauczyciel Todda Schlafera (po lewej) studiuje wpływ wiosennego cięcia jałowców na ich przyrost masy zielonej. Foto z mojej wizyty u Kimury w 2005 roku.


Załączone pliki Miniatury
   
Włodzimierz Pietraszko
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.bonsai.pl">www.bonsai.pl</a><!-- w -->
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości