• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosna yamadori 2018
#1
Krótka metamorfoza sosenki yamadori, którą wykopałem w 2018. Efekty przesadzenia i rozłożenia poniżej.


Załączone pliki Miniatury
           
  Odpowiedz
#2
Ładnie. Jeszcze 10 lat i będzie :wink:
Nie wierz jednemu mojemu słowu - torturuję drzewa w imię Bonsai dopiero od 2018 roku!
  Odpowiedz
#3
No może 5 8)
Nie wierz jednemu mojemu słowu - torturuję drzewa w imię Bonsai dopiero od 2018 roku!
  Odpowiedz
#4
No niestety muszę się zgodzić, bardziej traktuję to jako przerywnik....

Tracę powoli serce do tych swoich patyków, chyba skupię się na większych roślinach bo nie idzie tego obrobić.

Pozdr
  Odpowiedz
#5
Z tego, co czytam na różnych forach, kwestia braku czasu i konieczność wyboru priorytetów to dość powszechna przypadłość.
Też tak mam, tym bardziej, że mam jeszcze do tego duży ogród. Drutuję jeden weekend, drugi weekend, a te głupie rośliny zamiast czekać spokojnie na swoją kolej, zaczynają mi wypuszczać najpierw łamliwe pączki, a potem liście :roll:

Złe bonsai!!! :lol: :lol: :lol:
Nie wierz jednemu mojemu słowu - torturuję drzewa w imię Bonsai dopiero od 2018 roku!
  Odpowiedz
#6
Trochę jak z czipsami nie poprzestaniesz na jednym.
Sęk w tym że gdy kolekcja się rozrasta a twoje rośliny są na zadowalającym poziomie okazuje się że by je utrzymać potrzeba jeszcze więcej czasu a jako hobbysta ciężko się z nimi rozstać.
Pozdrawiam - Bolesław Wujczyk
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości